Medarbejdere

Ketil Johansen
CEO
+45 2075 1790
ketil@2CNetworks.dk

Thomas Tikjøb
Sales Manager
+45 6011 19 99
thomas@2CNetworks.dk

Mathias Ø. Kassner
Netværkskonsulent
+45 4040 6555
mathias@2CNetworks.dk

Jens Mygind
Netværkskonsulent
+45 2075 7663
jens@2CNetworks.dk

Morten Tvorup Olesen
Account Manager
+45 2074 8528
morten@2CNetworks.dk

Karolis Zeltnis
Netværkskonsulent
+45 8313 6010
info@2CNetworks.dk

John Kousholt
Virksomhedskonsulent
+45 8313 6010
info@2CNetworks.dk

Mathilde N. Poulsen
Accounting Assistant
+45 8313 6010
info@2CNetworks.dk

James Sejer Canham
Office Assistant
+45 8313 6010
info@2CNetworks.dk

Caroline N. Poulsen
Office Assistant
+45 8313 6010
info@2CNetworks.dk

Sigurdur Oskarsson
SoMe / Webdeveloper
+45 8313 6010
sigurdur@2CNetworks.dk

Vi søger ny kollega
Senior Konsulent
+45 8313 6010
job@2CNetworks.dk

Vil du være en del af teamet?

Vi er altid på udkig efter dygtige talenter. Send en uopfordret ansøgning til job@2cnetworks.dk, eller se om vi har nogle ledige stillinger.