Skip to content

Medarbejdere

Ketil Johansen
CEO


+45 2075 1790
ketil@2cnetworks.dk

Thomas Tikjøb
Sales Manager


+45 6011 19 99
thomas@2cnetworks.dk

Mathias W. Kassner
Netværkskonsulent


+45 4040 6555
mathias@2cnetworks.dk

Jens Mygind
Netværkskonsulent


+45 2075 7663
jens@2cnetworks.dk

Morten Holm Christensen
Junior Konsulent

+45 2074 8528
morten@2cnetworks.dk

Søren Skovsbo Bærndt
Drifts ansvarlig &
2C Academy koordinator

+45 2236 8480
soren@2cnetworks.dk

Casper Mach Munksgaard
Junior Konsulent


+45 2236 7007
casper@2cnetworks.dk

Stanislava Ivanova
Junior Konsulent

+45 2279 1212
stanislava@2cnetworks.dk

Christoffer Kyk
Account Manager

+45 60 91 08 60
christoffer@2cnetworks.dk

Michal Škvarek
Intern

+45 8313 6010
michal@2cnetworks.dk

Mathilde N. Poulsen
Accounting Assistant

+45 8313 6010
info@2cnetworks.dk

Karolis Zeltnis
Netværkskonsulent

+45 8313 6010
info@2cnetworks.dk

James Sejer Canham
Office Assistant


+45 8313 6010
info@2cnetworks.dk

Caroline N. Poulsen
Office Assistant


+45 8313 6010
info@2cnetworks.dk

John Kousholt
Virksomhedskonsulent


+45 8313 6010
info@2cnetworks.dk

Lars Bramming
Accounting Manager

+45 8313 6010
lars@2cnetworks.dk

Vil du være en del af teamet?

Vi er altid på udkig efter dygtige talenter. Send en uopfordret ansøgning til job@2cnetworks.dk, eller se om vi har nogle ledige stillinger.